TAXI

Od początku działalności zajmujemy się przystosowywaniem pojazdów to przewozu osób - montaż taksometrów oraz ich legalizacji, kas fiskalnych, lamp TAXI oraz wykonujemy dodatkowe badanie na Stacji Kontroli Pojazdów potwierdzające przystosowanie pojazdu jako TAXI.

Aby poznać szczegółowy cennik lub umówić się na którąś z wymienionych usług prosimy o kontakt telefoniczny (+48 693 645 504).

Specjalizowana kasa fiskalna VEGA TAXI z kopią elektroniczną

Przeznaczona do współpracy z taksometrem. Zaprojektowana od podstaw pod kątem specyfiki pracy taksówkarzy, zgodnie z ich sugestiami oraz przy zastosowaniu najnowszej technologii.

Łatwość zamontowania w dowolnym miejscu pojazdu, za pomocą specjalnego uchwytu, tak aby jej obsługa była wygodna, komfortowa oraz nie wpływała negatywnie na bezpieczeństwo jazdy. Nie jest na stałe zintegrowana z taksometrem. W każdej chwili w prosty sposób można ją odłączyć od taksometru, zabrać np. do domu w celu opracowania raportów i analiz, chroniąc tym samym urządzenie fiskalne przed kradzieżą.

Wyposażona jest w czytelny, ciekłokrystaliczny, podświetlany i monochromatyczny wyświetlacz operatora, który jednocześnie pełni funkcję wyświetlacza dla klienta. Klawiatura kasy jest bardzo prosta, wręcz intuicyjna. Jej klawisze rozmieszczone są w sposób zapewniający szybką i wygodną obsługę.

Kasa Vega Taxi E umożliwia umożliwia również sprzedaż towarów (podobne działanie jak kasa sklepowa).

Współpracuje z taksometrami:

Specjalizowana kasa fiskalna VEGA TAXI z kopią elektroniczną

Taksometr Novitus TX-E

Taksometr fiskalny z kolorowym ekranem dotykowym LCD, przeznaczony do współpracy z kasą fiskalną w trybie wielokanałowym, zaprojektowany według dyrektywy MID. Urządzenie może być opcjonalnie wyposażone w komunikację GSM. Pozwala na obsługę kursu jednym klawiszem.

Możliwość zaprogramowania 8 taryf kursów oraz sposobu obliczeń wartości kursów S i D. Tryb S stanowiący pojedyncze zastosowanie taryf pozwala na obliczanie kursu z drogi lub czasu kursu. Tryb D stanowiący podwójne zastosowanie taryf - pozwala na obliczanie kursu z drogi i czasu kursu jednocześnie.

Cały kurs w zakresie pierwszej taryfy można obsłużyć za pomocą jednego klawisza.

Unikatowe rozwiązanie komunikacji wielokanałowej umożliwia pełna obsługę kasy fiskalnej Vega Taxi E z poziomu dotykowego ekranu taksometru TX E, jedyna czynność związana z obsługą kasy to oderwanie i wręczenie paragonu.

Taksometr Novitus TX-E

Taksometr Cazar²

Taksometr Cezar² to najnowszy produkt na polskim rynku stworzony według dyrektywy MID. Produkowany jest przez firmę CB Electronics, która działa na tym rynku już od 1984 roku.

Cechuje go prostota oraz niezawodność.

Możliwe jest zaprogramowanie 16 taryf kursów oraz sposobu obliczeń wartości kursów S* i D**.

Taryfy zaprogramowane są w 4 podgrupach, a każda z nich ma osobną opłatę startową co umożliwia zaprogramowanie taksometru w taki sposób, że kierowca ma możliwość jeżdżenia w 4 korporacjach z różnymi stawkami.

*Tryb S stanowiący pojedyncze zastosowanie taryf – pozwala na obliczanie kursu z drogi lub czasu kursu.

**Tryb D stanowiący podwójne zastosowanie taryf – pozwala na obliczanie kursu z drogi i czasu kursu jednocześnie.

Taksometr Cazar²
ul. Dobrego Urobku 11
40-810 Katowice
+48 693 645 504
Facebook Tkacz-Kamuda